פירוק והעמסת מכולות

מיון סחורה על ידי אנשי המקצוע של אלברט 2000

התמחות במיון כל סוגי הסחורות

אם אתם זקוקים לעבודת מיון סחורות, מכל הסוגים, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהעמיד לרשותכם את העובדים המקצועיים שלנו.

כחברה המתמחה הן בשירותי לוגיסטיקה והן בהפצת סחורה, אנו מבינים כי שירותי מיון סחורות, חייבים להיות מושכלים ולהיות מנוהלים בצורה חכמה. כך שיתבצעו בצורה יעילה ואיכותית עם מינימום טעויות ומקסימום יעילות.

עבודה מיון סחורות הינה עבודה סיזיפית, המצריכה ריכוז רב, אורך רוח, כוח פיזי ויכולת מיקוד גבוהה. אלה כל התכונות אותם אנו דורשים מהעובדים אותם אנו מגייסים וכך, אנו מספקים לכם את העובדים הטובים ביותר, תחת הפיקוח שלנו וברמת השירות, אליה אנו מתחייבים בכל אחד מהשירותים אותם אנו מציעים לכם.

כל השירותים בדרך להצלחה שלכם

אנחנו באלברט 2000, ריכזנו במקום אחד, את כל השירותים שאתם צריכים לטובת הצלחה שלכם. כך שבמקום לחפש מספר רב של ספקים למתן שירותי לוגיסטיקה, סבלות, הובלה ומיון סחורות. את כל שרשרת האספקה שלכם, אנו יכולים לבצע ועל הצד הטוב ביותר. אנו מציעים שירותים כוללים המכסים 360 מהצרכים שלכם. החל מהובלה מקצועית ואיכותית, דרך ריקון של קונטיינרים נדרשים, ממשיך בפריקת מטענים בצורה מקצועית ובהתאמה מלאה לסוג המטען ממכולות וממשאיות, כמובן שגם שירותי מיון מקצועיים, סידור מטענים על גבי משטחים ואחסון הסחורה. והכל, במחירים הוגנים ובאיכות ללא פשרות.

סבלים בכל רחבי הארץ

טעימה מהפרויקטים שלנו בשטח

צרו איתנו קשר