שירותי פירוק מכולות באלברט 2000

פריקה והעמסת סחורה מקונטיינרים על ידי מקצוענים בתחום

אנו באלברט 2000, מציעים שירותי פריקה והעמסת סחורות מקונטיינרים בהיקפים קטנים, בינוניים וגדולים. פעילות הפריקה והטעינה שלנו, מתבצעת באמצעות סבלים מיומנות ובבטיחות מלאה לעובדים שלנו ולסחורה שלכם. אנו מאמינים כי שביעות הרצון שלכם, תגרום לנו לעבוד יחד פעמים רבות נוספות ולכן משקיעים בכל לקוח, את האנשים הטובים ביותר, המתאימים ביותר ובשיטות עבודה המותאמות לסחורה ולמכולות שלכם. אנו מכבדים את העובדים שלנו, את הלקוחות שלנו וכמובן, שאת הסחורות שלכם ודואגים להובלתם למקום הנכון בצורה הבטוחה והיעילה ביותר.

גלריית פירוק מכולות

על שירותי הפריקה וההעמסה של אלברט 2000

כאשר אנו מציעים שירותי פריקה והעמסה ללקוחות שלנו, אנו מבקשים לדעת את מלוא המידע שיסייע לנו לבצע את העובדה על הצד הטוב ביותר. אנו מתאימים את שיטות העבודה שלנו לסוג הסחורה שיש לכם, למיקום הסחורות והמכולות וכן, דואגים להביא את כמות הסבלים הנכונה והמותאמת לגודל העבודה הנדרשת, בכדי שהעבודה תתבצע הן במקצועיות והן במהירות. העובדים שלנו, עוברים בדיקות מתאימות להתאמה לתפקיד הסבל בכדי לוודא כי הפעילות מתאימה להם ולבריאותם ולשמור על כולנו, בריאים ובעלי פרנסה טובה. זקוקים לעבודת סבלות של פריקה או טעינה ממכולות? אלברט 2000 היא המענה עבורכם. מוזמנים להשאיר פרטי יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם לטובת מענה לשאלות, מסירת מידע מלא וכמובן, למתן הצעת מחיר מפורטת ומותאמת לעבודה שבגינה פניתם. נהיה בקשר!

פירוק והעמסת מכולות

שירותי פריקת מכולות – מגיעים לכל מקום בזמן הנכון

כשמדברים על סחורות יקרות ערך ובפרט כשצריך לפרוק את הסחורות מהמכולות עולות גם השאלות שלרוב תעסוקנה בעניינים כמו " מי יבצע שמירה על סחורה"? מה עושים? האם אתם יכולים להתמודד עם זה לבד? בדיוק בשלב הזה רצינו לדבר אתכם בין היתר על שירותי כוח אדם שיספקו לכם את כל האפשרויות לפריקה ואפילו שמירה של הסחורה באמצעות שירותי כוח אדם שיספקו לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

איך פורקים סחורה ממכולה?

ההליך של הפריקה זהו השלב הסופי בהיבט הלוגיסטי. הליך הפריקה יחל מחיבור המכולה בצורה בטיחותית ואז פריקה באמצעות האנשים הנכונים, הכלים הנכונים לרבות עגלת גורר שמסייעת לעשות את זה הכי נכון ובטיחותי שאפשר. הליך הפריקה יהיה ידוע מראש וזאת בזכות הכרת כל הפרמטרים שבסופו של דבר יסייעו לכם לספק כוח אדם שתפקידו יהיה להתאים לכם שומרים אשר יבצעו פריקה אבל בו זמנית גם שמירה על הסחורה לאחר פירוקה ואחסונה.

גם שומרים על הסחורה וגם פורקים אותה – הכול במקום אחד

כפי שהבנתם, אחד הדברים החשובים ביותר זה עניין פריקת הסחורה, אבל בו זמנית עולה גם השאלה היכן יופקד כל הציוד הזה? בדיוק כאן עולה עניין שמירה על סחורה שאותה תבצע חברת כוח אדם שתהיה ממונה לא רק על הפירוק אלא גם על השמירה המקיפה.
הפריקה תתבצע על פי כל התנאים החמירים ואילו השמירה תתבצע אף היא על ידי נותני שירות שעובדים תחת גוף אחראי שמביא עובדים עם תעודת יושר ויכולים לתת גם לכם לישון בשקט.
בסופו של דבר יש לא מעט יתרונות כאשר פורקים מכולה וזה לא רק לפרוק אלא גם להפקיד את התכולה בידי אנשים נורמטיביים, בעלי יושרה – אנשים שנבחרו בקפידה גם לצרכי שמירת הציוד וכאן נכנסים נותני שירות כגון כוח אדם שמכירים את זה מקרוב ויכולים להתאים לכם את הטוב ביותר.
אנשים שיודעים לא רק לפרוק אלא גם לתת את האחריות המלאה כי התכולה תישמר, לא תיפגם ובהחלט תישאר בידיים הנכונות.

הצוות שלנו בעבודה

צרו איתנו קשר